درباره ما

سایت وکام تهران مرجع تخصصی محصولات wacom در خصوص نقد و بررسی و فروش اینترنتی قلم نوری، تبلت و مانیتور طراحی در ایران است.

فروشگاه وکام تهران نمایندگی و مرکز تخصصی محصولات وکام با 8 سال سابقه واردات و فروش و خدمات انواع قلم نوری تلاش می کند تا جدیدترین محصولات دیجیتال وکام را به شما ارائه دهد.

ارزش‌های کمپانی وکام برای مشتریان

ما می‌دانیم که بهترین سازمان‌های جهان بر اساس فرهنگ آن‌ها تعریف می‌شوند. اینکه چگونه ما کارها را انجام می‌دهیم بسیار مهم است.

ارزش‌های ما چگونگی انجام کارها در کمپانی Wacom را تعریف می‌کنند. آن‌ها “قوانین” نیستند، اما همراه با برند ما، آنچه را که برایمان مهم است در نحوه کار شرکت ترسیم می‌کنند.

ما از عبارات “ساده”، “جذاب” و “فعال” استفاده می‌کنیم تا ارزش‌هایی را که در 10 سال گذشته بر پایه تجارت خود قرار داده‌ایم، توصیف کنیم. ما از زبانی استفاده می‌کنیم که احساس صمیمیت، فعالیت بیشتر، شخصی‌تر و متمایزتری می‌کند.

زندگی برای نوآوری
ما در اینجا برای نوآوری هستیم. ما از ایجاد ایده های جدید لذت می بریم، راه‌های بهتری برای انجام کارها پیدا می‌کنیم و دنیا را به مکانی خلاقانه‌تر تبدیل می کنیم.
مشتریان عاشق و الهام بخش
ما مشتریان خود را دوست داریم. وقتی به ما می گویند محصولات ما را دوست دارند. آنها به ما انگیزه می‌دهند تا تمام تلاش خود را برای الهام بخشیدن به آنها انجام دهیم.
رویای بزرگ با انگیزه
ما رویاهای بزرگ را باور داریم. داشتن تصویری از آنچه می‌تواند باشد – یک جاه طلبی بزرگ – و سپس متعهد شدیم که آن را عملی کنیم.
صادق و درست بودن
ما با خودمان و جهان صادق خواهیم بود. ما اعتماد مشتریان و شرکای خود را از طریق صداقت و درستی خود به دست خواهیم آورد.
از یکدیگر بیاموزید
در همه چیز برای کمک به یکدیگر به تفاوت‌های خود احترام می‌گذاریم و از یکدیگر می آموزیم.
از همکاری با هم لذت ببرید
ما به تیم‌ها اعتقاد داریم. ما از به چالش کشیدن یکدیگر و کار برای یک هدف مشترک لذت می بریم – OnebyWacom و نتایج شگفت انگیز آن.

0

سال سابقه

0

مشتری برخط

0

محصول فروخته شده

0

محصول متنوع
X